کاربرد های واقعیت مجازی در زمینه های مختلف

کاربرد های واقعیت مجازی در زمینه های مختلف

از آنجا که مشتریان معمولاً قبل از رزرو اتاق هتل به اطلاعات زیادی احتیاج دارند ، می توانید با استفاده از VR روند تحقیق و جستجوی اطلاعات را به میزان قابل توجهی کوتاه کنید. تجربیات VR روشی مؤثر برای نشان دادن چگونگی اقامتشان به مشتریان ارائه می دهند و به آنها اطمینان می دهند که قبل از رسیدن به تصمیم خرید ، با یک فروشنده صادقانه و با هیچ چیز پنهانی سر و کار دارند.

شما ممکن است بخواهید تعداد زیادی بازدید کننده در مکانی که به معنای واقعی کلمه در زیر توده گردشگران نابود میشود ، را بازدید دهید بدون اینکه حرفی از نابودی آن مکان باشد. یا بعضی از مقاصد حساس به محیط زیست ، اکوسیستم های منحصر به فردی را در معرض خطر نفوذ انسان قرار می دهند. یا ممکن است مقصد برای خیلی از افراد گران باشد. در این موارد ، VR می تواند یک جایگزین رضایت بخش را برای تجربه واقعی فراهم کند.

بیش از نیمی از کاربران بزرگسال اینترنت برای یادگیری محصولات و خدمات جدید به تورهای مجازی اعتماد می کنند. لیست املاک و مستغلات که این گزینه را ارائه می دهند تا 87 درصد بیشتر از لیست های سنتی مشاهده می کنند.

تورهای خانه مجازی چیست؟

در طول چند سال گذشته ، واقعیت مجازی (VR) جهان را با طوفان روبرو کرده است. این فناوری جدید به مشاغل اجازه می دهد تا به مشتریان نگاهی اجمالی به محصولات و خدمات خود نشان دهند. چرا ساعتها تلاش می کنید تا خریداران را متقاعد کنید که می توانید یک تور مجازی را ارائه دهید؟

امروزه بیشتر صنایع از واقعیت مجازی تا حدی استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بیمارستان ها دانشجویان پزشکی را با کمک این فناوری در عمل جراحی آموزش می دهند. دندانپزشکان از هدست های VR استفاده می کنند تا بیماران را در حین درمان پریشان نکنند.

برخی از بزرگترین خرده فروشان جهان مانند والمارت از این فناوری برای آموزش کارمندان استفاده می کنند. روانشناسان از VR در درمان اضطراب و سندرم استرس پس از سانحه استفاده می کنند.

نمایندگان املاک و مستغلات می توانند از VR برای خلاقیت بیشتر خواص خود استفاده کنند. به عنوان مثال ، اگر مشتری که در خارج از کشور زندگی می کند علاقه به خرید خانه ای داشته باشد ، انجام سفر مجازی برای او راحت تر است تا سفر به ایالات متحده و بازگشت.

یک تور مجازی و یک حرکت سه بعدی به عنوان روشهای مکمل عالی برای دیدن امکانات داخلی یک خانه عمل می کنند. افزودن هر دو آنها به لیست املاک و مستغلات شما می تواند شانس فروش شما را افزایش دهد. مزایای استفاده از املاک و مستغلات 3d شامل یک نگاه قانع کننده تر به یک ملک است که می تواند به سؤالات خریداران آینده نگر پاسخ دهد.

پس از سفارش تور مجازی ، شما یا شرکت شما اساساً یک ارائه آنلاین بصورت شبانه روزی ایجاد کرده اید که می تواند بارها و بارها حتی برای رسانه ها و اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

تور مجازی با کیفیت بالا بیننده را تحت تأثیر قرار می دهد و آنها را در وب سایت شما طولانی تر نگه می دارد که یک عامل اصلی برای به دست آوردن مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.

تورهای مجازی استراتژی بازاریابی هوشمندانه هستند. آنها هزینه را کاهش می دهند زیرا نمایش محصول می تواند بدون جلسات شخصی ، ارائه گران قیمت ، در مناطق مختلف زمانی ، بدون هزینه سفر اضافی و حتی شام انجام شود. تورهای مجازی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

تور مجازی با کیفیت به شما این امکان را می دهد که بر روی لبه های فن آوری های موفقیت آمیز در بازاریابی بمانید و فاصله بین شما و رقابت خود را به شدت ببندید. چرا؟ زیرا آنها برنامه بازاریابی متناسب هستند که می توانند کار بازاریابی بهتری انجام دهند و از منابع بازاریابی شما استفاده بهینه تری نمایند. جمله قدیمی را بخاطر بسپار: "تصویر بیش از 1000 کلمه می گوید".

با یک تور مجازی ، یک مصرف کننده می تواند خیلی سریع مشخص کند که آیا آنها علاقه مند به قدم بعدی هستند یا نه ، که باعث صرفه جویی در وقت و آنها می شود.

تورهای مجازی ثابت شده است که یکی از محبوب ترین پیشرفتهای در لیست آنلاین املاک و مستغلات است. مصرف کنندگان برای مشاهده لیست هایی با تورهای مجازی بیشتر از لیست های بدون تور انتخاب می کنند. تور مجازی اجازه می دهد تا ملکی ها وقت خود را برای پربازدیدترین قرارها رزرو کنند.

مزیت های واقعیت مجازی در صنعت سفر چیست؟

برای صنعت سفر می توان از واقعیت مجازی برای افزایش تجربه سفر و شکل دادن به رفتار مصرف کنندگان سفر استفاده کرد. آنچه امروزه فناوری می تواند انجام دهد کاملاً قابل توجه است!

با استفاده از VR ، تجارت و فعالیت شما می تواند یک پیشرفت مجازی داشته باشد. به مصرف کنندگان بالقوه اجازه دهید نگاهی اجمالی به فضای مقصد مورد نظر برای رزرو کنند.

تلفیق واقعیت مجازی بر نحوه انجام کار تأثیر می گذارد. همراه با داستان گویی ، این مسئله قانع کننده است که چگونه مشتریان قبل از انجام رزرو ، مقصد خاصی را انتخاب می کنند. واضح است این بهترین محتوای تصویری را به نمایش می گذارد. این یک تأثیر در مقیاس بزرگتر است و نه استفاده از یک توصیف از مقصد و برنامه سفر در انتخاب مصرف کننده.

کاهش طول توجه مصرف کننده همه مربوط به اهمیت است. این اساساً بدان معناست که کمتر مردم صبر دارند از طریق کالاهای کلاسیک و فعالیتهای برنامه ریزی شده سفر کنند.

تصاویر و محتوا اکنون بیش از هر زمان دیگری در اختیار شماست. به یاد داشته باشید ، محتوای بصری یکی از اصلی ترین گرایش های بازاریابی است که از سال 2018 باید به دنبال آن باشید.

واقعیت مجازی به تصاویر یا فیلم های تعاملی اشاره دارد که بیننده را قادر می سازد تا 360 درجه یک صحنه را کشف کند. برخلاف تصویری معمولی از فیلم ، که از نقطه نظر ثابت عکسبرداری شده است ، تولید VR هر قسمت از یک مکان را ضبط می کند.

در صنعت مسافرتی می توان از واقعیت مجازی برای جذب مناطق مقصد گردشگری به روشی منحصر به فرد و همه جانبه استفاده کرد.

یکی از بزرگترین نقاط قوت VR این امکان را به کاربر می دهد که احساس "بودن در آنجا" را تجربه کند. در حالی که تصاویر و فیلم های معمولی می توانند برای نشان دادن آنچه مقصد برای ارائه ارائه می دهد ، کار کنند ، آنها اغلب یک واکنش عاطفی را ایجاد نمی کنند.

VR در جهانگردی این امکان را دارد که کاربر را در قلب صحنه قرار دهد و تصور خود در محل را برای آنها راحت تر می کند.

VR برای آژانس های مسافرتی

یکی از رایج ترین هدست های VR در جهانگردی توسط خود آژانس های مسافرتی است. آنها می توانند به مشتری های آینده نگر تجربیات سفر مجازی را ارائه دهند که به معنای مراجعه به آژانس مسافرتی به معنای کامل تبدیل شده است.

به جای نشان دادن بروشورهای بازدید کننده و صفحه نمایش رایانه ، نمایندگان مسافرتی می توانند یک تجربه مجازی را به مشتریان خود ارائه دهند. این رویکرد همچنین می تواند برای تأثیرگذاری در نمایشگاه ها و رویدادها مورد استفاده قرار گیرد و به سرعت مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

استفاده از VR به مارک های مسافرتی اجازه می دهد تا از جمعیت دور شوند و تجربیاتی را که فراموش نخواهند کرد به کاربر ارائه می دهند. بسیاری از شرکت های مسافرتی فناوری VR را پذیرفته و از آن برای بهبود فروش و همچنین برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض مارک استفاده کرده اند.

تورهای مجازی از هتل ها

تورهای هتل های مجازی به کاربران امکان می دهد تا هتل و مناطق آن را به روشی بسیار غوطه ورتر از گذشته کشف کنند. همین که تورهای مجازی چگونه صنعت املاک و مستغلات را دگرگون می کنند ، تأثیر زیادی در صنعت هتل ها می گذارد.

فضای داخلی هتل و خارجی را می توان با استفاده از دوربین های با وضوح بالا و تجهیزات تخصصی با جزئیات بسیار زیاد ضبط کرد. تصاویر سپس با هم ادغام می شوند (بخیه شده) برای ایجاد یک تور تعاملی کامل 360 درجه که در آن کاربر می تواند اتاق مورد نظر خود را انتخاب کند. این تورها بر خلاف تصاویر معمولی از هتل ها ، به کاربران امکان می دهند خود را در فضا تصور کنند. این نوع غوطه وری به ایجاد تعامل بی نظیر با برند و تأثیر ماندگار در کاربر کمک می کند.

ارائه تورهای مجازی به مشتریان می تواند واقعاً به یک آژانس املاک و مستغلات کمک کند تا بتواند خود را متمایز کند.

آژانس هایی که تورهای املاک VR را ارائه می دهند از تصویر و شهرت برند بهبود یافته بهره می برند. با وجود VR در خط مقدم فناوری مدرن ، آژانس هایی که از آنها استقبال می کنند ، خود را نسبت به سایر آژانس های املاک و سنتی متمایز می کنند.