مرام نامه

بعد از رضایت خداوند متعال، اصلی ترین هدف ما ارزش آفرینی، ارائه خدمات صادقانه و کسب رضایت مشتریان است که در انجام این مهم تمامی سعی و تلاش خود را خواهیم کرد.

حفظ اعتماد و امانت داری را جزء اصول کاری خود دانسته و در حفظ اسرار مشتری و اطلاعاتی که از وی در اختیار داریم، می کوشیم.

معتقدیم بقای ما در گرو جلب اعتماد و حفظ روابط بلند مدت و عمیق با مشتریان است.

همیشه حق با مشتری است و در هر شرایطی می کوشیم تا پاسخگوی آنان باشیم.

انتقادها، پیشنهادها و نظرهای سازنده مشتریان به عنوان یک فرصت کلیدی برای ماست که آنرا غنیمت می شماریم.

تعاریف

در متن زیر واژه تور مجازی به مجموعه عکس های 360 درجه، صدا و متون توصیفی یک تور اطلاق می گردد.

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفأ شرایط و مقرارت را قبل از استفاده از اپلیکیشن VrHouse به دقت مطالعه نمایید. در صورت پذیرفتن این قوانین شما ملزم به رعایت آنها می باشید.

۱. کلیه اصول و رویه های گروه نرم افزاری VrHouse منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و استفاده کاربر از خدمات سایت و اپلیکیشن به منزله پذیرش کلیه قوانین می باشد.

۲. لوگوی اپلیکیشن VrHouse به تمام تصاویری که از طریق این اپلیکیشن پردازش می گردند ضمیمه می گردد.

۳. کاربران می بایست هنگام ثبت نام، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب پیش آمده بر عهده کاربر می باشد.

۴. استفاده از نام کاربری خارج از عرف و توهین آمیز ممنوع است و بلافاصله توسط بخش پشتیبانی حذف می گردد.

۵. اشتراک گذاری فایل به دو صورت خصوصی و عمومی امکان پذیر می باشد. در اشتراک گذاری به صورت خصوصی، اطلاعات کاربر از قبیل شماره تلفن، نام و توضیحات پس از تایید توسط خود کاربر، ذخیره و ارسال می گردد و فایل به اشتراک گذاشته شده غیر قابل انتقال به غیر می باشد. عواقب انتشار در حالت عمومی به عهده VrHouse نمی باشد.

۶. در صورتی که کاربر در توضیحات خود بر روی املاک مجازی از جملات توهین آمیز استفاده نماید، مسئولیت عواقب آن با شخص ایشان خواهد بود و گروه نرم افزاری VrHouse مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

۷. گروه نرم افزاری VrHouse به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این نرم افزار استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.

۸. لینک های تولید شده توسط اپلیکیشن VrHouse پس از اتمام مدت زمان بسته (یک ماه) منقضی شده و کاربران بعد از این تاریخ لازم است اقدام به تمدید لینک نمایند. در غیر این صورت اپلیکیشن هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات ابری تورها نخواهد داشت.

۹. بعد از اتمام بخش پردازش تصویر، قسمت بازبینی فایل را جهت مشاهده تصویر نهایی بررسی نمایید. زیرا در صورت عدم رضایت شما از تصویر ایجاد شده، پس از تایید نهایی هیچ هزینه ای مسترد نخواهد شد.

۱۰. مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری از قبیل پسورد و رمز عبور برعهده خود کاربر می باشد.

۱۱.‌ آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباط با مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

۱۲. کسر از اعتبار به ازای ایجاد هر تور مجازی و تولید لینک آن تور و تایید نهایی صورت می پذیرد.

۱۳. رسید پرداخت اینترنتی به ایمیل ثبت شده در پروفایل کاربر ارسال خواهد شد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل با استفاده از شماره پیگیری موجود در آن ایمیل، موارد را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

۱۴. چنانچه بسته خدماتی رزرو داشته باشید، در صورت اتمام حجم بسته ی فعلی، بسته ی رزرو جایگزین می گردد.

۱۵. در صورت حذف تور مجازی از روی سرور، امکان بازیابی تور مجازی وجود ندارد.

۱۶. کاربر موظف است همواره اپلیکیشن را به روز نگه دارد. بدیهی است در صورت بروز مشکل از این ناحیه عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود.

۱۷. این شرکت مجاز می باشد در زمان مقتضی هزینه ایجاد هر تور مجازی را افزایش و یا کاهش دهد. بدیهی است این تغییرات قبل از اعمال به اطلاع کاربر خواهد رسید.

۱۸. سخت افزارهای جانبی که قابلیت اتصال به این اپلیکیشن را دارند شامل قوانین خاص خود می باشند لذا جهت اموری نظیر پشتیبانی فرآیند خود را طی خواهند کرد.

۱۹. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گروه نرم افزاری VrHouse تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

نکات مهم جهت استفاده از عینک

۱. قبل از استفاده حتما عینک را کالیبره کنید.

۲. استفاده از عینک برای افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.

۳. استفاده از عینک در صورتی که باردار هستید یا از بیماری خاصی رنج می برید پیشنهاد نمی شود.

۴. اگر دچار ناراحتی قلبی، سردرد، استرس عصبی، میگرن یا گوش درد هستید و یا اینکه خسته هستید و نیاز به خواب دارید از عینک استفاده نکنید.

۵. هر 30 دقیقه به مدت 10 الی 15 دقیقه استراحت کنید حتی اگر حس می کنید به استراحت نیاز ندارید.

۶. در هنگام استفاده در نزدیک پنجره، راه پله و بالکن قرار نگیرید.

کلیه مسئولیت های مرتبط با استفاده از عینک/هدست واقعیت مجازی بر عهده کاربر نهایی/مشاور املاک می باشد.