شرایط و قوانین

بعد از رضایت خداوند متعال، اصلی ترین هدف ما ارزش آفرینی، ارائه خدمات صادقانه و کسب رضایت مشتریان است که در انجام این مهم تمامی سعی و تلاش خود را خواهیم کرد.

حفظ اعتماد و امانت داری را جزء اصول کاری خود دانسته و در حفظ اسرار مشتری و اطلاعاتی که از وی در اختیار داریم، می کوشیم.

معتقدیم بقای ما در گرو جلب اعتماد و حفظ روابط بلند مدت و عمیق با مشتریان است.

همیشه حق با مشتری است و در هر شرایطی می کوشیم تا پاسخگوی آنان باشیم.

انتقادها، پیشنهادها و نظرهای سازنده مشتریان به عنوان یک فرصت کلیدی برای ماست که آنرا غنیمت می شماریم.

تعاریف

در متن زیر واژه تور مجازی به مجموعه عکس های 360 درجه، صدا و متون توصیفی یک تور اطلاق می گردد.

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفأ شرایط و مقرارت را قبل از استفاده از اپلیکیشن VrHouse به دقت مطالعه نمایید. در صورت پذیرفتن این قوانین شما ملزم به رعایت آنها می باشید.

۱. کلیه اصول و رویه های گروه نرم افزاری VrHouse منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و استفاده کاربر از خدمات سایت و اپلیکیشن به منزله پذیرش کلیه قوانین می باشد.

۲. کاربران می بایست هنگام ثبت نام، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب پیش آمده بر عهده کاربر می باشد.

۳. استفاده از نام کاربری خارج از عرف و توهین آمیز ممنوع است و بلافاصله توسط بخش پشتیبانی حذف می گردد.

۴. گروه نرم افزاری VrHouse به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این نرم افزار استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.

۵. لینک های تولید شده توسط اپلیکیشن VrHouse پس از اتمام مدت زمان بسته (یک ماه) منقضی شده و کاربران بعد از این تاریخ لازم است اقدام به تمدید لینک نمایند. در غیر این صورت اپلیکیشن هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات ابری تورها نخواهد داشت.

۶.‌ آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباط با مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

۷. کسر از اعتبار به ازای ایجاد هر تور مجازی و تولید لینک آن تور و تایید نهایی صورت می پذیرد.

۸. رسید پرداخت اینترنتی به ایمیل ثبت شده در پروفایل کاربر ارسال خواهد شد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل با استفاده از شماره پیگیری موجود در آن ایمیل، موارد را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

۹. چنانچه بسته خدماتی رزرو داشته باشید، در صورت اتمام حجم بسته ی فعلی، بسته ی رزرو جایگزین می گردد.

۱۰. در صورت حذف تور مجازی از روی سرور، امکان بازیابی تور مجازی وجود ندارد.

۱۱. کاربر موظف است همواره اپلیکیشن را به روز نگه دارد. بدیهی است در صورت بروز مشکل از این ناحیه عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود.

۱۲. این شرکت مجاز می باشد در زمان مقتضی هزینه ایجاد هر تور مجازی را افزایش و یا کاهش دهد. بدیهی است این تغییرات قبل از اعمال به اطلاع کاربر خواهد رسید.

۱۳. سخت افزارهای جانبی که قابلیت اتصال به این اپلیکیشن را دارند شامل قوانین خاص خود می باشند لذا جهت اموری نظیر پشتیبانی فرآیند خود را طی خواهند کرد.

۱۴. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گروه نرم افزاری VrHouse تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱۵. اگر تور سه بعدی کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین عکاسی مربوطه ریجکت شود، برای بار اول در یک ماه منبعی کسر نخواهد شد ولی برای بار دوم به بعد یک منبع تور سه بعدی کسر و فقط لینک تور معمولی به کاربر تحویل خواهد شد.

۱۶ . عکس‌های آپلود شده در برنامه باید حجم کمتر از ۲۰ مگابایت و ابعاد کمتر از ۸۱۹۲x۴۰۹۶ داشته باشند.

۱۷ . در تورهای سه‌بعدی برای ۱۵ تصویر اول یک منبع و برای تصویرهای بیشتر به ازای هر ۱۰ تصویر یک منبع دیگر از منابع شما کسر خواهد شد

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.