تاثیر تور مجازی بر رضایت مشتریان

تاثیر تور مجازی بر رضایت مشتریان

تور مجازی در واقع همان بازدید مشتری از کسب و کار شما به صورت 360 درجه در وب سایت شماست. نمای 360 درجه یکی از به روز ترین و موثر ترین راه برای جذب مشتری است. تور مجازی میزان علاقه مندی به استفاده از خدمات معرفی شده از سوی یک کسب و کار را تا 2 برابر افزایش می دهد.

• صنایع و کارخانه‎ها: از تورهای مجازی می‎توان برای نشان دادن و توضیح روند ساخت و فرآیند‎های مختلف تولید به مشتریان استفاده کرد.

• دفاتر گردشگری: این امکان را در اختیار دپارتمان‎های گردشگری عمومی و آژانس‎های مسافرتی قرار می‎دهند که مقاصد توریستی، موزه‎ها، اماکن تاریخی و غیره را برای افراد به نمایش بگذارند و بدین وسیله به توریست‎ها اجازه دهند که از این مقاصد به صورت مجازی قبل از برنامه‎ریزی برای یک سفر واقعی دیدن کنند

مزایای تور مجازی برای صنعت هتل‎داری

تور مجازی در وقت با ارزش مشتری صرفه‎جویی می‎کند.

یکی از مزایای تور مجازی در صنعت هتل‎داری این است که در بخش اعظمی از وقت مشتریان صرفه‎جویی می‎کند. به عنوان مثال، شرکت بزرگی که به دنبال هتلی برای برگزاری یک گردهم‎آیی است ترجیح می‎دهد از اداره خود با استفاده از تور مجازی امکانات هتل را بررسی کند.

انجام این کار بسیار راحت‎تر و موثرتر از حضور فیزیکی در هر هتل است که با صرفه وقت و منابع همراه می‎شود. با استفاده از یک تور مجازی، یک شرکت می‎تواند سریعا از تمامی جنبه‎های هتل مانند امکانات رفاهی، اتاق‎ها و خدمات مهمانی دیدن و نسبت به رزرو اتاق‎ها اقدام کند. این امر باعث افزایش فروش هتل و خالی نبودن اتاق‎ها آن در اکثر اوقات می‎شود.

تور مجازی پایگاه مشتری بزرگتری برای یک هتل فراهم می‎کند

امروزه، زمانی که افراد به دنبال رزرو یک هتل هستند، جستجوهای خود را در اینترنت شروع می‎‌کنند. اگر یک هتل وب‎سایت مرتبط و شیکی داشته باشد و برای تمامی بخش‎های آن تور مجازی در نظر گرفته شود، آن‎ها در این صنعت بیشتر دیده می‎شوند.

افراد احساس راحتی بیشتری با امکانات آن‎ها خواهند داشت و بهترین راه برای ارائه این احساس به آن‎ها فراهم‎سازی امکان آشنایی با هتل است که با بازدید از یک تور مجازی یقینا صورت می‎گیرد. آن‎ها خود را در اتاق‎‎هایشان تصور می‎کنند و فرق زیادی بین این قضیه و تنها خواندن مطالب در مورد امکانات یک هتل از مطالب سایت و تصاویری است که از هتل گرفته شده است. با ایجاد یک تور مجازی، هتل با افزایش نرخ بازدیدکننده به مشتری بیشتری روبرو خواهد شد و در نتیجه درآمد آن نیز بالا خواهد رفت.

به عنوان مثال هتل‎ها را در نظر بگیرید. زمانی که افراد به دنبال رزرو یک هتل هستند، در مورد یک اتاق مسائل مشخصی وجود دارد که به دنبال آن خواهند بود. اتاق به چه شکلی است؟ آیا روم سرویس ارائه می‎شود؟ من در محوطه هتل چه کارهایی می‎توانم انجام دهم؟

تحقیقات نشان داده است که یکی از فواید تور مجازی ۳۶۰ این است که می تواند امکان رزرو یک هتل را تا ۴۰ درصد افزایش دهد.

بیمارستان‎ها، هتل‎ها، اماکن اقامتی می‎توانند از تورهای مجازی کمک بگیرند تا تجهیزات و امکانات خود را به نمایش گذارند تا مهمانان بالقوه آن‎ها قبل از رزرو یا استفاده از خدمات در آن مکان گردش کنند.

مزایای تور مجازی برای تالار های پذیرایی

• امکان بازدید کل مجموعه تالار های پذیرایی در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجا برای بازدید کنندگان(دست رسی 24 ساعته)

• امکان آشنایی آسان با محیط تالار پذیرایی برای بازدید کنندگان و پیدا نمودن سالن ها ، محیط تالار و باغ ، مجموعه سنتی و کلیه امکانات و خدمات مانند چیدمان،حریر آرایی ، گل آرایی و … بصورت ارائه تور مجازی در یک سی دی به آنها

• امکان آشنایی بیشتر مشتریان شما در داخل و خارج از کشور با امکانات و خدمات و سالن های شما جهت رزرو از طریق اینترنت

• امکان نمایش واقعی محیط تالار و تور مجازی کلی تالار جهت رزرو آنلاین در داخل وب سایت اینترنتی

• امکان قدم زنی در تالار و آشنایی با سالن ها و امکانات و تجهیزات به صورت سه بعدی و استفاده از نقشه راهنمای برای راهنمایی بازدید کنندگان

• رضایت مندی بیشترمشتریان تالار که قبل از عظیمت به تالارمیتوانند سالن ها و محیط تالار مورد نظر خود را بصورت کامل دیده ( بگونه ای که انگار در وسط سالن ها ایستاده و با هر زاویه ای که بخواهند می توانند تمام نماهای آن را مشاهده نمایند ) و انتخاب و رزرو نمایید

• امکان ارائه تور مجازی توسط سی دی به آشنایان و معرفی تالار به عنوان مکانی مناسب برای پذیرایی از مهمانی ها و جشن ها توسط مشتریان

• تسریع در امر بازدید، مشتریان و رضایتمندی آنها

• مطابقت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

• مورد استفاده در اکثر تالارهای پذیرایی، که از این امکان جهت تبلیغات موثر تر برای کسب مشتری و کسب رضایت مشتریان فعلی استفاده می کنند.

• هزینه بسیار مناسب طراحی و تولید و البته مادام العمر بودن تور برای تالار ها پذیرایی باعث استفاده از تور مجازی برای تالارها گردیده است

• ارائه خدماتی متفاوت و نوین در صنعت خدمات مجالس

• امکان آمارگیری دقیق بازدید کنندگان تور مجازی